O Nás

Začátkem roku jsme změnili název společnosti na CENTROPOL SALES, a.s.

Představujeme českou špičku v osobní péči o zákazníka, v letech 2001 až 2017 pod značkou RANGER. Během té doby daly mnohé z těch nejznámějších společností důvěru právě našim prodejní schopnostem. Pro naše partnery jsme zárukou nejvyšší kvality. Jsme dynamická a inovativní společnost a stanovujeme standardy současného trhu.

Koordinací  prodejních kanálů a všech našich poradců z jednoho místa zaručujeme přehlednou komunikaci a minimální ztráty způsobené špatnou komunikací.

Naše klíčové výhody?

Integrujeme všechny prodejní kanály, abychom společně dosáhli co nejvyššího obchodního potenciálu. Našim obchodním partnerům jsme připravili řešení na míru, pomocí kterých zvýšily synergii prodejů, a to od obchodů přes služby zákazníkům až k podpoře prodejů. Díky specializaci na určité produkty a obchodní sektory navazujeme kontakt se zákazníky po celém České republice a odvedenou práci hodnotíme na základě výkonnosti a nejvyššího stupně kvality.

Proč si za zprostředkovatele zvolit právě společnost?

Intenzivní trénink, kterým náš tým prochází, je zárukou odborných znalostí. Naši konzultanti se dokážou přizpůsobit potřebám zákazníků z dané cílové skupiny, a to na lokální i regionální úrovni.

Výběr prodejních kanálů považujeme za důležité strategické rozhodnutí. Vzhledem k tomu, že nabízíme více typů prodejů, jsme skuteční specialisté v oblasti osobního poradenství v domácnostech. U tohoto typu prodeje je celý proces plně v rukou dané společnosti, a to až do chvíle kontaktu se zákazníkem. Tato strategie je zvláště vhodná u skupin, které upřednostňují osobní kontakt a prezetntaci.

Náš prodejní koncept je vhodný u produktů, u nichž je zapotřebí osobní prezentace, zákazníci tak mohou ihned poskytnout zpětnou vazbu a konzultanti na ni mohou reagovat. Pro vytvoření loajální skupiny zákazníků je osobní poradenství nejlepší strategií.